Space Of Variations випустили кліп про внутрішні страхи

Space Of Variations представили новий кліп на трек “Moonlight” з дебютного повноформатного альбому ‘Mind Darknet’, що вийшов минулого року.

«Ця пісня про вибір, який людям необхідно здійснювати протягом життя, пісня про шлях, в який врешті сумується кожне рішення і дія, пісня про незворотність, про забобони і уміння чути те, що справді каже твій внутрішній голос», – розповідають музиканти.

Учасники гурту кажуть, що заключна фраза треку, «в кінці ти зрозумієш, що тут немає нічого, крім лиця твого страху», вказує на те, як часто нами керують наші страхи, які дісталися нам з дитинства, страхи, які ми набуваємо протягом життя, які швидше за все ми не усвідомлюємо, так як вони придушені та запечатані в глибинах підсвідомості, про те, що багато чого могло б бути інакше, якби ми не були часом так підвладні емоціям.

Кліп “Moonlight” наповнений образами і абстрактними символами, асоціаціями та метафорами, які кожен глядач може інтерпретувати по-своєму, побачивши в них обриси своїх особистих переживань. Головним завданням відеоряду було формування особливої ​​атмосфери, що підходила б під пісню, густої і різкої, що місцями нагадує сон, побачений за кілька секунд до пробудження, до якого просочилися образи з найтемніших, найбільш далеких куточків розуму, сон, від якого ви різко прокидаєтеся з прискореним серцебиттям.

Також в кліпі були використані кадри, зняті на різних концертах всеукраїнського “Mind Darknet Tour”.

Над відео працювали Тимофій Касаткін та Максим Лавренчук, а над звуком треку – Роман Бондар.