Spacemessiah: дебютний реліз нового stoner doom проєкту

Новий київський one-man band проєкт Spacemessiah, що грає окультний stoner doom, випустив дебютний сингл “The Altar of the Fallen Sun” за участі музикантів Azathoth Circle, Re:spawn та Sinoptik.

«”The Altar of the Fallen Sun” є квінтесенцією образів і думок, сконцентрованих навколо ірраціональних страхів, які викликають відчуття ілюзорності і нав’язливого безумства навколишнього світу. Проблема кожної особистості криється в складності прориву крізь нескінченну рефлексію внутрішніх жахів, саме це відображено в музичному оповіданні», – коментує реліз творець проєкту Дмитро Пучков.

Перший сингл Spacemessiah було вирішено випустити за допомогою запрошеного ряду музикантів з інших українських проєктів. Зокрема, у записі взяли участь Руслан Бабаєв (барабани, Sinoptik), Алекс Макєєв (вокал, Re:spawn), Михайло Яблучков (бас-гітара, Azathoth Circle) та Олександра Бабій (бек-вокал, Azathoth Circle).

Над партією басу і барабанів працював Євген Мантулін, а записом, зведенням і мастерингом займався Дмитро Афанасьєв на Sinoptik mobile Studios.

У планах проєкту на майбутнє – трансформація one-man band у повноцінний гурт, живі виступи та випуск EP, який складатиметься із нових треків. Робота над новим релізом вже триває.