Спекотний врив на Reduktor – прикличемо весну правильно!

14-го квітня швидше кидайте всі свої справи, тому що цей вечір ви зобов’язані провести спекотно. На одній сцені львівського Picasso зберуться шість яскравих представників вітчизняної metal-сцени. Повірте, ці хлопці не дадуть вам сумувати і пробудять із зимової сплячки найзатятіших лінивців.

Чого лише вартує Space Of Variantions – команда, котра двічі рвала публіку на The Best Ukrainian Metal Act, залишивши позаду всіх конкурентів. Група, яка невтомно працює над собою і не перестає радувати своїх численних прихильників якісним продуктом.

Ви ще досі сумніваєтесь, що металісти не здатні здивувати спецефектами і феєричним шоу? Тоді ви не були на виступах Чумацький Шлях (CH.SH)! Але будьте обережні – вони підірвуть вашу уяву.

Також для вас цього вечора зіграють: альтернатив-метал група із Рівного Farinhate, столичний rapcore/hardcore колектив DASH, місцеві альтернативщики Twelves и гості із Харкова Wasted Heroes.

Загорілись? Чудово, не час гасити пожежу, підкиньмо дрів і увірвемось разом! До зустрічі у двіжі, бережіть голови, рвіть зв’язки, відрощуйте хаєри!

Коли: 14.04.18, 17:00
Де: Львів, Picasso, вул. Зелена 88
Квитки тут: https://concert.ua/uk/eventpage/reduktor