Спланована атака ‘В Cерце’ від Веремій

Наприкінці жовтня гурт Веремій готується вразити серця своїх прихильників грандіозним столичним концертом. Зараз музиканти активно працюють над новим ЕР, одну з пісень якого вже встигли презентувати у рамках акустики від десятого вересня. Після релізу планується серія концертів Україною.

В одному з інтерв’ю лідер гурту Віталій Калініченко заінтригував анонсом прийдешнього дійства: «Це буде щось справді оригінальне і цікаве, адже презентуватимемо дещо нове. Що саме дізнавайтеся з новин. Це буде, як мінімум, сингл, або й міні-альбом. Тому це варто відвідати, буде цікаво».

Якщо ви ще сумніваєтеся, варто поспішити за квитками, які дуже швидко розлітаються серед охочих почути неповторну, унікальну творчість гурту. Нагадаємо, що другого жовтня Веремій презентував спільну відеороботу з львівським виконавцем Хасом. Потужна композиція під назвою “Нічого не буде, як раніше”, натхненням до якої стала участь Віталія Калініченка у соціальному проекті 13 project, не може лишити байдужим нікого, хто направду розуміє у який час живе і що відбувається в його країні зараз.

Зверніть увагу:
– місце зустрічі – ATLAS, Січових стрільців (кол. Артема) 37/41;
– вхід о 19:00;
– квитки: concert.ua

Автор статті: Ольга Нікітіна