Static-X у Києві в рамках туру Пам’яті Вейна Статіка

У жовтні 2018 року Static-X оголосили про те, що возз’єднують гурт, щоб поїхати в тур, присвячений пам’яті покійного вокаліста Вейна Статіка. У турі гурт презентує свою нову платівку ‘Project Regeneration’, що вийде у першій половині 2019 року, а також відзначить 20-ту річницю свого дебютника ‘Wisconsin Death Trip’. Наразі колектив складається з оригінальних учасників – Тоні Кампоса, Кена Джея, Коічі Фукуда – та запрошеного вокаліста. Виступ у Києві відбудеться 18 вересня у клубі ‘Atlas.

Гурт Static-X сформувався у 1994 році в Лос-Анджелесі довкола вокаліста Вейна Статіка та барабанщика Кена Джея. Славу гурту приніс альбом ‘Wisconsin Death Trip’ у 1999, влучно потрапивши у хвилю nu metal кінця 90-х і отримавши статус платинового у США. Після цього гурт випустив ще п’ять успішних альбомів.

У 2001 році вийшов другий альбом гурту, ‘Machine‘, що, після їх дебютної платівки, став найбільш продаваним альбомом гурту за всю історію. Наступного року до Static-X звернувся Джонатан Девіс із Korn. Він був відповідальним за саундтрек до стрічки Королева проклятих, і запросив Вейна Статіка співати одну з написаних ним пісень. У 2007 році гурт зіграв на головній сцені Ozzfest 2007.

Після смерті засновника та фронтмена гурту Вейна Статіка у 2014 році гурт призупинив діяльність. Однак у 2018 році Тоні Кампос оголосив про плани повернутися до роботи з оригінальними учасниківми Кеном Джеєм та Коічі Фукудою, щоб виспустити у 2019 році разом альбом, на якому будуть використані оригінальні записи вокаліста Вейна Статіка, а також візьмуть участь запрошені вокалісти – Девід Дрейман (Disturbed), Айвен Муді (Five Finger Death Punch), Дез Фафара (DevilDriver), Бертон Сі Белл (Fear Factory), Ел Джоргенсен, Едсел Доуп (Dope) та інші.

Квитки в продажу з 12.04.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/547376635787703