Steel Panther: хай почнеться вечірка!

25-го червня Київ накриє хвиля божевілля. Ні, це не плями на Сонці, і не магнітні бурі. Це – концерт гурту Steel Panther. Вперше в Києві та в Україні.

Із жанром гурту помилитись неможливо. Леопардові лосини, рожеві гітари, “хімія” та купа лаку на голові… Так, це – глем-метал. Найчистіший. Дистильований настільки, що його не існувало навіть у 80-ті.

Менш ніж за 10 років популярність гурту Steel Panther, музиканти якого починали з пародій на телешоу, злетіла до 100-тисячного натовпу на фестивалях штибу Wacken та Download, і турів за підтримки компанії Brazzers. На них приходять відірватись, зшаленіти, погуляти так, наче завтра Кінець світу, повитріщатись на дівчат, яких  неодмінно витягатимуть на сцену, а по ночах цитувати напам’ять тексти пісень. Які критики обережно ставлять на межу між дотепністю та тупістю.

Best live band ever!”- пишуть під роликами Steel Panther на YouTube. Щось у цьому є: такого божевілля, яке втинають ці розвеселі  поганці, не побачиш більше ніде. Гітарист у сітчастій майці, що залицяється до кожної дівчини у залі від дев’яти до дев’яноста. Басист, що після кожної пісні підправляє макіяж спеціальними рожевими китичками. Corey Tailor зі Slipknot, що гасає по сцені та волає: “Death to all but metal!” (цього разу без нього, але й таке було)… Та ржака. Багато ржаки та угару.

Глем-метал помирає? Можливо. Та робить він це до біса весело! Приходьте всі 25 червня у клуб Atlas, аби переконатись.

Квитки: https://concert.ua/uk/eventpage/steel-panther