Suicide Silence відправляться у віртуальний тур

Suicide Silence відправляться у віртуальний тур, який охопить 15 країн та 5 континентів та 39 концертів, що пройдуть з 2 по 30 липня. Кожен стрім, що буде прив’язаний за певною геолокацією, триватиме приблизно півтори години, включить у себе професійний багатокамерний запис концерту з повною чат-інтеграцією, специфічним контентом під особливості кожного ринку та широку секцію питань та відповідей після виступу.

Продаж квитків на перші дати віртуального туру вже стартував на SSVirtualTour.com. Квитки коштують 10$ та доступні виключно для фанів, що знаходяться в «особливому ринковому радіусі».

Усі покупці квитків отримають доступ до ексклюзивної колекції мерчу, яка включає в себе офіційну турову футболку, а також ряд інших товарів, які не можна буде купити в іншому місці в іншому місці. Гурт також надасть сертифікат на знижку на 15% кожному, хто придбає квиток протягом першого тижня після відкриття продажу на його ринку. Сертифікат можна буде використати як на ексклюзивну колекцію, так і для придбання будь-якого іншого товару на SSArchives.com до кінця липня.

Гурт коментує: «Час настав! Ми об’єдналися з Nuclear Blast & Bandsintown для цього туру і будемо транслювати 39 шоу протягом липня! Хоча кожне шоу буде обертатися навколо конкретного міста, ми вирішили відкрити квитки на всій території США та для цілих країн, коли мова йде про зовнішні ринки. Не забудьте долучитися до соціальних мереж, щоб надати запит на конкретні пісні для вашого ринку, а також на ринки, які ви б хотіли додати в майбутньому. Ці прямі трансляції будуть повною мірою тим досвідом для фанів Suicide Silence, який більше ніколи не повториться і не буде показаний знову. Тож приходьте і приєднуйтесь до вечірки!»