Sullen Guest випустили альбом ‘Chapter III’

Заснований у 2013 литовський death/doom metal гурт Sullen Guest представив третій альбом ‘Chapter III’ 25-го лютого на польсько-українському лейблі Metallurg Music. Душевні недуги, смерть та крихкість життя стали основними темами нової роботи колективу із Вільнюса.

Альбом ‘Chapter III’, що складається із 7 треків загальною тривалістю у 45 хвилин, вийшов у електронному форматі, а також у вигляді digipack.

«Новий реліз Sullen Guest заснований на засадах звучання Old School death/doom, в той самий час поєднаного з яскравими мелодіями та більш різноманітними ритмами. Одну з найважливіших ролей на альбомі грає емоційний вокал, який неминуче змушує слухача відчути емоції ліричного героя», – йдеться у прес-релізі до альбому.

Обкладинка релізу, за словами музикантів, зображує Життя і Смерть, яких уособлюють дві жінки зі свічками та оточуюючим їх димом, що створює символ нескінченності Уроборос.

Минулого року гурт презентував кліп на композицію “Samsara” з нового альбому, що також корелює з ідеями циклічності і замкнутості: він розповідає історію людини, що заточена у щоденній похмурій рутині пост-радянської атмосфери і змушена помирати щоночі, щоб народитися знову зранку у тому ж самому світі довкола, з якого немає виходу.

Цей самий символ гурт Sullen Guest також планує обігрувати на майбутніх живих виступах.