Sunrise анонсували четвертий альбом

Київський power metal гурт Sunrise анонсував вихід четвертого повноформатного альбому на 18-е травня 2021. Реліз отримає назву ‘Equilibria’ та, за словами гурту, стане міксом класичного power metal, symphonic, epic, modern і progressive metal.

До випуску нового альбому Sunrise запустили краудфандингову кампанію.

«’Equilibria’ – це не просто черговий альбом Sunrise. Він показує новий рівень підходу до створення аранжувань, звучання та введення різних жанрів у основний потік power metal», – коментують музиканти.

На початку 2020 побачив світ перший сингл з альбому “The Bridge Across Infinity”, написаний за мотивами книги Річарда Баха “Міст через вічність”.

«Ця композиція звучала зовсім інакше, ніж усе, що ми робили раніше. Та це була лише перша іскра від полум’я майбутнього релізу. У новій роботі ми підготували багато сюрпризів», – додають Sunrise.

До запису ‘Equilibria’ долучилися одразу чотири гітаристи: Стас ‘Red’ Сємілєтов (Mad Heads), Максим Вітюк (Nordwitch, Blood Brothers), Євген Костюкевич (ex-Sunrise) та Юрій Хижняк (Flipside). Також Стас ‘Red’ Сємілєтов взяв участь у написанні музики до кількох пісень нового альбому Sunrise.

У альбомі можна буде почути звучання української бандури у виконанні вокалістки та клавішниці Sunrise Дар’ї Науменко, запрошеним гостем на одній з пісень став словацький вокаліст Mayo Petranin – учасник команд Symphonity та Castaway, а до написання текстів долучилися польські друзі гурту – Michał Devin Michalski та Julia Kasperczyk.

«Таким чином у нас вийшло щось на кшталт міжнародного альбому», – підсумовують Sunrise.

На сайті гурту запущена краудфандингова кампанія до виходу ‘Equilibria’. Підтримати випуск нового альбому Sunrise можна, зробивши передзамовлення релізу або мерчу гурту.

Tracklist:

 1. Wings Of The Dreamer
 2. Equilibrium
 3. We Are The Fire​
 4. Wild Swans
 5. Call My Name​
 6. Unbroken Dreams
 7. Life Is A Journey (feat. Mayo Petranin)
 8. The Only Reason
 9. The Bridge Across Infinity
 10. The Shadow
 11. The Bell​
 12. Nightingale
 13. Rebel Yell