Sunrise перевидали альбом ‘Trust Your Soul’ та представили новий сингл

Київський power metal гурт Sunrise випустив ювілейне перевидання другого альбому ‘Trust Your Soul’, який вперше побачив світ у 2009-му році. Реліз вийшов у форматі digipack із оновленим дизайном. Окрім дванадцяти оригінальних треків, перевидання містить бонусний сингл “The Circles on the Sand”, інтернет-реліз якого відбувся 17-го грудня.

Альбом ‘Trust Your Soul’ було видано у 2009 році на італійському лейблі Heart Of Steel/Emmeciesse Music Publishing. А через 10 років Sunrise запустили краудфандингову кампанію, щоб дати релізу нове життя.

Новий дизайн для обкладинки та буклету зробив бразильський художник Jean Michel, що співпрацює з гуртом, починаючи із третього альбому ‘Absolute Clarity’.

Композиція “The Circles on the Sand”, яка побачила світ разом із ювілейним перевиданням у якості бонус-треку, була написана у часи ‘Trust Your Soul’, проте до цього часу не отримувала свого студійного втілення.

«Тематика пісні відображає філософський погляд і роздуми про минущість існування. Людське життя порівнюється із колами на піску, які повільно зникають під морськими хвилями. Разом із слухачем ми дивимося на людство в масштабах Всесвіту і відчуваємо себе частиною вічного і незбагненного Творіння», – коментують музиканти.

Замовити диски перевидання можна через пошту гурту: sunrisekiev@gmail.com

Сингл “The Circles on the Sand” доступний на всіх стрімінгових сервісах: https://sunrise.fanlink.to/single2019