Sunrise презентують новий альбом міні-туром

Київський power metal гурт Sunrise презентує новий альбом ‘Equilibria’, що побачив світ навесні цього року, міні-туром містами України. Концерт у Києві пройде вже цієї суботи на Сцені 6, після чого гурт також завітає до Кропивницького і Харкова.

Київський power metal гурт Sunrise представив свій четвертий повноформатний альбом ‘Equilibria’ навесні цього року. До альбому увійшло 13 пісень на межі різноманіття важких музичних жанрів – класичного power metal, symphonic, epic, modern і progressive metal.

«’Equilibria’ – це не просто черговий альбом Sunrise. Він показує новий рівень підходу до створення аранжувань, звучання та введення різних жанрів у основний потік power metal», – коментують музиканти.

Окрім нового альбому, команда обіцяє зіграти на концертах туру й композиції з попередніх релізів. Концерт у Києві пройде за підтримки modern rock проєкту NOVI, що складається з учасників Sunrise.

Тур-дати:

04.09 – Київ, Сцена 6 | Квитки, Подія у Facebook
11.09 – Кропивницький, Адмірал | Подія у Facebook
17.09 – Харків, LF Club | Квитки, Подія у Facebook

Інфо: Sunrise – power metal гурт, заснований у Києві у 2003 році. На сьогоднішній день гурт випустив 4 повноформатних альбоми, концертний DVD, ряд EP та синглів. В різні роки Sunrise ділили сцену із Rage, Bonfire, Civil War, Helloween та іншими ключовими командами жанру; київський концерт до 15-річчя гурту у 2018 Sunrise зіграли із Заслуженим академічним оркестром Збройних Сил України.

Титульне фото: Георгій Лазуренко


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!