Sunrise випустили четвертий альбом та новий кліп

Київський power metal гурт Sunrise представив свій четвертий повноформатний альбом ‘Equilibria’, а разом із ним – кліп на титульну композицію про вічну боротьбу між світлом та темрявою.

До альбому увійшло 13 пісень, які, за словами гурту, є міксом класичного power metal, symphonic, epic, modern і progressive metal. Реліз вже доступний на всіх стрімінгових платформах.

Разом із новим альбомом Sunrise представили офіційний кліп на титульний трек “Equilibrium”.

«Відео представляє концепцію протистояння між “добром” та “злом”, втіленим у фігурах самураїв, і проголошує головну ідею пітримання балансу між протилежними сторонами всесвітніх сил», – розповідає вокаліст гурту Костянтин ‘Laars’ Науменко.

Ролі самураїв у кліпі виконали майстри айкідо. Пост-продакшеном займався гітарист гурту Blood Brothers Сергій Нєфат.

Як і минулий реліз гурту, ‘Equilibria’ створювався на власній студії музикантів – Music Gym Studio, та був виданий власними силами.

«’Equilibria’ – це не просто черговий альбом Sunrise. Він показує новий рівень підходу до створення аранжувань, звучання та введення різних жанрів у основний потік power metal», – коментують музиканти.

До запису ‘Equilibria’ долучилися одразу чотири гітаристи: Стас ‘Red’ Сємілєтов (Mad Heads), Максим Вітюк (NordwitchBlood Brothers), Євген Костюкевич (ex-Sunrise) та Юрій Хижняк (Flipside). Також Стас ‘Red’ Сємілєтов взяв участь у написанні музики до кількох пісень нового альбому Sunrise.

У альбомі можна почути звучання української бандури у виконанні вокалістки та клавішниці Sunrise Дар’ї Науменко, запрошеним гостем на одній з пісень став словацький вокаліст Mayo Petranin – учасник команд Symphonity та Castaway, а до написання текстів долучилися польські друзі гурту – Michał Devin Michalski та Julia Kasperczyk.

Для релізу нового альбому Sunrise організували краудфандингову кампанію на сайті гурту.

Реліз доступний на всіх стрімінгових платформах.

Читайте рецензію на альбом ‘Equilibria’ від Daily Metal.


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!