Sunrise випустили лайв-відео з оркестром на трек з нового альбому

Київський power metal гурт Sunrise випустив третє за рахунком лайв-відео, зняте на минулорічному концерті за участю духового оркестру Збройних Сил України. Трек “Nightingale” увійде до майбутнього, четвертого студійного альбому команди.

Заслужений академічний оркестр України Зразково-показовий оркестр Збройних Сил України (саме такою є повна офіційна назва оркестру) взяв участь у концерті Sunrise, присвяченому 15-річчю колективу, який відбувся у лютому минулого року в київському клубі Bingo. Усього на сцену концертного майданчику разом із гуртом піднялося близько 50 музикантів оркестру, включаючи двох диригентів: художнього керівника полковника Биковського Ігора Петровича та майора Школового Бориса Борисовича, який створив оркестрові аранжування до метал-треків.

Трек “Nightingale” увійде до майбутнього альбому Sunrise, який стане четвертим у дискографії колективу. За словами музикантів, робота над платівкою наразі триває, а кінцевий результат буде дещо стилістично відрізнятися від попереднього доробку гурту.

Наразі ж Sunrise готує ювілейне перевидання другого альбому Trust Your Soul, для чого запустив власну краудфандингову кампанію.