Sunrise випустили сингл з нового альбому

Київський power metal гурт Sunrise, що нещодавно анонсував четвертий повноформатний альбом, представив титульну композицію з нього – “Equilibrium”.

За словами гурту, пісня визначає загальну концепцію звучання майбутнього альбому, поєднуючи у собі power metal із modern та електронними елементами, а також прогресивними структурами, побудованими на підґрунті drum’n’bass.

«Текст пісні розкриває головну ідею назви альбому: він розповідає про баланс різних елементів життя – добра і зла, світла і темряви, радості і болю. Основна концепція альбому представляє “Еквілібрію” як певне знання, отримане від вищого космічного розуму», – розповідають музиканти.

Разом із виходом альбому ‘Equilibria’ побачить світ кліп на композицію “Equilibrium”, деякий анонс якого представлений обкладинкою нового синглу.

Sunrise анонсував вихід четвертого повноформатного альбому на 18-е травня 2021. Реліз отримає назву ‘Equilibria’ та, за словами гурту, стане міксом класичного power metal, symphonic, epic, modern і progressive metal. До альбому увійде 13 пісень, перша з який, “The Bridge Actoss Infinity”, побачила світ у 2020.

На сайті гурту запущена краудфандингова кампанія до виходу ‘Equilibria’. Підтримати випуск нового альбому Sunrise можна, зробивши передзамовлення релізу або мерчу гурту.


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.