Sunrise зіграють акустику в Київському Планетарії

24-го лютого київський power metal гурт Sunrise зіграє концерт в акустичному форматі, що відбудеться за підтримки мистецького проекту ArtSpace™ під зоряним куполом Київського Планетарію.

«Цього вечора ми змінимо звичний “важкий” формат на акустичний та вперше повноцінно зіграємо особливу програму, що поєднається з яскравим повнокупольним шоу від Київського Планетарію. Запрошуємо вас приєднатися до музичної подорож між зірками та галактиками!», – анонсують концерт музиканти.

Київський Планетарій – найстаріший та найбільший планетарій України. Це унікальне місце з одним із найбільших у Європі напівсферичних куполів площею 830 кв.м. Концерти на космічній сцені проходять у рамках мистецького проекту ArtSpace™.

«Ми прагнемо відкрити не тільки горизонти таланту та творчості, схожих на Всесвіт, їх безмежну глибину, а і завдяки повному зануренню в естетизм аудіовізуальних образів здійснити перетворення творчого виступу у незвичайне, екстраординарне, унікальне шоу під зоряним небом для глядачів», – діляться куратори проекту.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/279754212891686