Свято в кубі: як KARNA презентувала нові пісні у Docker Pub

14 березня закликали весну і відлякували невгамовну зиму гуцульськими мотивами шалені музиканти з гурту KARNA. Вже традиційно гостинно прийняв всіх бажаючих столичний Docker Pub.

Цим концертом Karna спричинили неабиякий ажіотаж серед спраглих до гуцул-металу прихильників: квитки на оголошений виступ розлетілися з космічною швидкістю, тому гурту нічого не лишалося, як оголосити додаткову дату. І вдруге переконатися у неабиякій любові до українського автентичного музичного продукту у такому бажаному для кожного виконавця sold out.

Жодного вільного місця, безліч щасливих посмішок, брендовані футболки навіть у найменших відвідувачів, палаючі очі – атмосфера надихала. 21 композиція запланованого сету зі слів учасників гурту не була чітким планом і підлягала обговоренню. Враховуючи невелику кількість концертної діяльності у наш час, Karna просто були безмежно раді нарешті зіграти наживо перед такою кількістю своїх прихильників.

Виступ розпочався з беззаперечних хітів гурту: “Гуцулметал”, “Вітролом”, “Полтергейст”, “Ватра”, “7 трембіт” та “Аркан”, надалі ж колектив вміло міксував лірику з качовими піснями. Свій крайній альбом ‘Гуцул-метал’ відіграли майже повністю. Не забули музиканти подякувати за можливість грати у такий складний час українським воїнам-добровольцям – концерт 14-го березня припав на День українського добровольця.

Як виявилося, березневий вечір увібрав в себе одразу кілька свят. Одне з них було особистим для гітариста гурту Владислава Яруна – 35-річчя його брата Руслана. Цю подію музикант вирішив розділити з присутніми: гурт привітав чоловіка традиційним солодким зануренням в торт і влаштував йому справжнє “Party на Прикарпатті” з танцями на барній стійці:

«У цьому концертному залі присутній мій брат. І в нього сьогодні день народження. Я ні разу за двадцять років не виводив свого брата на сцену. Руслане, друже, брате і просто класна людина, сьогодні ця пісня для тебе».

Презентували цього вечора й кілька нових пісень. Одна з них стала кавером на композицію команди з Івано-Франківська Фантом-2 “Двоє”. Саме на неї Karna згодом представить своїй аудиторії новий відеокліп. Окрім цього, прозвучав вже відомий “Синевир” та дебютувала пісня “Добрий вечір”.

На завершення майже традиційно прозвучали, певно, найулюбленіші для публіки “Маленька” та “Моя мила”. До речі, останню гурт не надто хотів виконувати, апелюючи тим, що вона надто часто звучить на всіх виступах. Проте, традиції є традиції, і без цієї пісні виступ не міг обійтися.

Karna | Docker Pub | 14.03.2020

Посилання на альбом: https://flic.kr/s/aHsmUTGDQK

Звісно, не обійшлося також і без виконання на біс. Цього разу знову прозвучав потужний “Вітролом”, а за ним вже вкотре “Party на Прикарпатті”. Перед виконанням крайньої композиції гітарист Владислав Ярун звернувся до присутніх:

«Сьогодні був неймовірно теплий концерт. Дякуємо кожному, хто прийшов, попри тяжкий час, в якому ми живемо. Ви – наша сім’я та підтримка. Вже більше двадцяти років ми б’ємося за можливість грати справжню українську гуцул-метал музику і дуже вдячні, що ви з нами. Вважаємо, що майбутнє України в руках молоді і людей, які займаються розвитком української культури».

Фото: Анастасія Адамчук