T.H.D. випустили сингл із новим вокалістом

Учора в ефірі Радіо GARTA київський progressive thrash metal гурт Tötal Harmönic Distörtion ексклюзивно презентував новий сингл, який сьогодні виходить на цифрових платформах. Пісня отримала назву “The Hedonic Curse” – під таким метал-гаслом розпочинають свій 2020 рік творці альбому ‘Madkind’, що вийшов п’ять років тому.

Сингл має відкрити шлях до лонгплею, який у ліриці відобразить бачення змін людства за останні десятиріччя.

“The Hedonic Curse” – новий музичний доробок, створений з вокалістом Дмитром Дьошиним. Він приєднався до гурту півроку тому, після того, як молдовський вокаліст Октав Кас’ян, з яким колектив записав дебютний альбом та виступав з 2011 року, залишив колектив на дружніх умовах.

Нові емоційні відтінки та інша внутрішня агресія дещо відрізняють новий реліз від попереднього матеріалу гурту.

«Робота над “The Hedonic Curse” – це як випити новий сорт пива. Про який десь чув, про нього з насолодою розповідають поціновувачі – та ось, нарешті, його смакуєш. Якщо серйозно, загалом робота над новим матеріалом надає відчуття відкриття певних кордонів. Подивимося, що за наступними “дверима”», – зізнаються музиканти і додають, що новий твір від T.H.D. пропонує інший погляд на природу задоволень.

Сингл вже доступний на Bandcamp гурту та частині музичних платформ. Наразі у планах T.H.D. – робота над другим повноформатним альбомом.