Тарас Бульба збере потужний склад на сцені “ДОМНА”

На ювілейному фестивалі Тарас Бульба, що з 16 по 18 липня пройде в Дубно, вже вдруге діятиме метал-сцена “ДОМНА”, учасниками якої цьогоріч стануть Nokturnal Mortum, Khors, Січгарт, Colotyphus, Chur та I Miss My Death.

На головній сцені фестивалю зіграють Кому Вниз, Motanka, Тінь Сонця та інші команди, а також буде презентована рок-опера “Тарас Бульба”.

Протягом трьох фестивальних днів діятимуть чотири сцени – головна, альтернативна – що протягом перших двох днів фестивалю міститиме традиційний конкурс за участі молодих гуртів, літературна, а також Домна, що змінить альтернативну сцену в неділю 18-го липня.

«Справжній метал плавиться у цій печі, і ймення їй Домна. Зустрічайте найкращий лайн-ап української важкої сцени цього фестивального літа на фестивалі “Тарас Бульба – 30 ROCK`ів”! Блек-, фолк-, треш- та симфонік метал цього року вже вдруге гартуватимуться для вас на “ДОМНА METAL STAGE” протягом семи нестримних годин. Запалимо це вогнище разом – 18-го липня на фестивалі впертого духу в стародавньому місті Дубно!» – анонсують організатори.

16-го липня на головній сцені фестивалю відбудеться концертна презентація рок-опери “Тарас Бульба”, робота над якою триває за сприяння організаторів фестивалю.

Квитки на фестиваль можна придбати на офіційному сайті. Доступні квитки на всі дні, а також одноденні квитки.

Титульне фото: Юлія Мархевка


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!