Темний сюжет за мотивами народної пісні: Teren представили новий сингл та відео

Кропивницький folk metal гурт Teren представив кліп на нову композицію “Позаніч”. Цього разу колектив взяв за основу народну пісню “Вечір надворі, ніч наступає” та створив власний похмурий сюжет, який поєднався із візуальною складовою в анімаційному кліпі.

«У пісні йдеться про людину, яка помічає невідворотні зміни, що з нею відбуваються. Щодня вона дивиться у дзеркало, боячись не впізнати себе, – розповідають музиканти. – Позаніч – це не лише час доби, а й те, що ховається поза ніччю: страхи, переживання, сумніви».

Спочатку сингл мав цілком базуватися на тексті української народної пісні “Вечір надворі, ніч наступає”: «У нас уже була готова мелодія, приблизне аранжування, і наша вокалістка Льока просто почала наспівувати текст, який першим спав на думку, власне цю саму народну пісню. Через те, що на студії було досить шумно, то всі інші почули тільки перший рядок і зачепилися за нього. Так крихта за крихтою почали з’являтися образи, що вписувалися у звучання музики, текст і сенс кардинально змінили».

Створенням анімаційного відео до пісні займалася художниця Silly.

Раніше гурт випустив дві композиції, написані на основі народних пісень, та кліпи на них. Наразі Teren працює над новими синглами та відео, а також над дебютним повноформатним альбомом.


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!