Terrorflesh випустили дебютний альбом

Новий український old school death metal проєкт з міжнародним складом Terrorflesh випустив дебютний повноформатний альбом, до запису якого долучилися музиканти з України, Італії, Канади та Америки.

Проєкт Terrorflesh був створений в Києві Олегом Маруховським на початку 2020 року – за словами музиканта, для втілення в життя нового музичного матеріалу, який був значно потужнішим і важчим за творчість його попереднього thrash metal гурту Reignmortem.

Саме Олегу Маруховському належать концепт проєкту, гітарні і басові партії, а також тексти композицій. У створенні матеріалу брав участь український драммер Demonhunter та італійський вокаліст Fabrizio Presente. На фінальному етапі до проєкту для виконаня партій соло-гітари приєдналися гітарісти Christopher Jackson із американського hardcore-проєкту Skeptik та Tyler Anderson із канадських команд Odinfist та Golgoterrath.

На початку 2021 року альбом, що записувався музикантами з різних міст та країн, був завершений і зведений вокалістом проекту Fabrizio Presente на власній студії Blacksmith Productions в Уортінгу, Велика Британія, а обкладинка альбому і лого були створені українськими художниками.

За словами творця проєкту, альбом представляє собою вісім треків old school death metal в традиціях Obituary, Six Feet Under, Massacre, Jungle Rot, Torture Killer та Malevolent Creation, виконаних в агресивній, брутальній і прямолінійній манері.


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!