The 69 Eyes у березні завітають до Києва та Львова

Легендарні фінські готи The 69 Eyes привезуть до Києва та Львова ювілейний тур та новий альбом.

Цей рік став ювілейним для The 69 Eyes – гурт уже тридцять років на сцені, однак вони жодним чином не збавляють темп. У травні музиканти анонсували альбом ‘West End’, що вийде 13 вересня 2019 року, і збираються в тур. Однак це буде не просто тур на підтримку альбому, а велике святкування 30-річної річниці колективу.

На відміну від багатьох гуртів, які до таких дат випускають підбірки своєї кращої творчості, The 69 Eyes випускають альбом абсолютно нових треків. Тому в цьому турі прихильники почують не лише найвідоміші пісні – “Lost Boys”, “Brandon Lee”, “Dance d`Amour”, “Never Say Die”, “Betty Blue”, “Perfect Skin”, “Gothic Girl” – а й свіжий новий матеріал.

Альбом ‘West End’ для The 69 Eyes – вже 12-а платівка. Нові треки записані за участі таких артистів як Dani Filth із Cradle of Filth, Wednesday13 та Calico з Beastö Blancö. Першим синглом альбому став трек “27 & Done”.

«Ми готуємося поїхати в тур на чотири роки, тому не дивуйтеся, якщо ми гратимемо в країнах і на континентах, на яких давно не грали», – каже Jyrki 69.

Концерти в Україні відбудуться відразу в двох містах: 10 березня – Львів, 11 березня – Київ.

Квитки в продажу з 19 червня.

Офіційні зустрічі концертів на Facebook: Львів | Київ