The Frunk випустили відео до Дня народження Василя Стуса

Шостого січня, до Дня народження великого поета і дисидента Василя Стуса, хлопці з київського гурту The Frunk випустили live-відео. У словах до пісні поєднані два вірші зі збірки “Палімпсести”.

«Ідея покласти вірші Стуса на музику виникла дуже давно. Близько двох років тому вже була мелодія, і це можна було назвати піснею і зіграти. Ми навіть грали її на деяких концертах. Але такого вигляду, як зараз, вона стала набувати близько місяця тому», – поділився фронтмен гурту Ростислав Столяренко.

На початку грудня у хлопців з’явилася ідея доопрацювати матеріал і записати композицію саме в живому варіанті. Зйомки відбувалися на студії SoundPlant.

«6 січня 1938 року народився видатний український поет та дисидент Василь Стус. Це людина, чиї порівняння і метафори викликають найглибші емоції. Людина, яка померла в неволі за переконання щодо необхідності збереження і розвитку нашої культури. Людина, іменем якої називають університети, вулиці і площі – лише так ми, як нащадки, можемо йому віддячити. Хочемо також подякувати Василю Стусу, поклавши його вірші на музику», – йдеться в описі відео.