The Hiraeth випустили кліп про ненависть до сучасного світового порядку

Київський гурт The Hiraeth оприлюднив новий відеокліп на пісню “Flowers Fade”.

Пісня стала першим синглом до майбутнього міні-альбому ‘Flowers In The Case, що побачить світ навесні 2020-го року.

«”Flowers Fade” –  це, свого роду, гімн ненависті до сучасного світого порядку. Ця пісня закликає слухача відкрити очі на досить очевидні, проте важливі речі: відношення релігії (не плутати з вірою) до людини, її роль у формуванні масового страху та способи управління соціумом, різного роду психологічні прийоми, які розповсюджуються через ЗМІ. Саме остання теза стала основною візуальною складовою кліпу. Розв’язкою сюжету кліпу є плювок в лице епосі конфіденційності, адже основна мета діяльності сучасної людини – це, не звертаючи увагу ні на яку приватність, продати свій продукт», – коментують зміст пісні музиканти.

Кліп був знятий влітку 2019 року у Києві, а його режисером став Володимир Штунь, з яким The Hiraeth вже зняли кліп на пісню “Puppet”. Володимир  також співпрацював з такими командами як Jinjer, Space of Variations, Infected Rain тощо.

The Hiraeth – київський alternative metal гурт, який існує з осені 2016 року. На рахунку гурту міні-альбом, 4 сингли, 3 відеокліпи, тур по Україні та участь в премії The Best Ukrainiane Metal Act 2018.