Тілль Ліндеманн їде до Києва

Тілль Ліндеманн – фронтмен культового Rammstein виступить з ексклюзивним концертом в Києві 1 грудня в клубі Atlas з проектом Lindemann. Захід відбудеться в рамках книжково-музичного туру артиста по країнах Східної Європи, де він також представить поетичну збірку “Messer”.

Проект Lindemann був створений Тіллем Ліндеманном і шведським музикантом Петером Тагтгреном (Hypocrisy і Pain) в січні 2015 року, а перший альбом дуету ‘Skills In Pills’ в стилі індастріал-метал музиканти випустили 23 червня. Звукозаписна компанія Warner Music нарекла його тоді “найнещаднішим і крутим альбомом року”, а сингл “Praise Abort” викликав бурю обурення громадськості, що принесло музикантам перші місця в європейських чартах.

У Києві співак також представить оновлений збірник своїх віршів “Messer”, над ілюстраціями якого працював відомий художник Ден Зозуля.

Вперше “Messer” була презентована в 2002-му році. Тоді дизайнер по світлу групи Rammstein Герт Хоф і Тілль Ліндеманн вперше представили шанувальникам вірші, які стали свіжим віянням кітчу.

Квитки вже в продажу: https://concert.ua/uk/event/till-lindemann