Тінь Сонця їдуть до Львова у рамках туру “Палає Степ”

Ніжний передзвін бандури, сопілки і скрипки у поєднанні з електрогітарами і ударними. Які асоціації усе це викликає у пересічного слухача? Однозначно, це щось українське!

А люди знаючі одразу згадають і «Їхали козаки та й пісню співали…», і «У цьому полі синьому як льон…», і «…На позір Перунова полка піднімає меч Ареєва рука…», і «…У предвічних хащах, де не тліє цвіт болота…» і ще багато-багато чудових текстів гурту, який у 1999 прийшов на велику сцену, позиціонуючи свій стиль як «козацький рок».

Гурт, який за 20 років свого існування має у доробку 8 альбомів та кілька окремих проектів; гурт, який дав життєвий імпульс багатьом іншим гуртам і виконавцям. Гурт, в якому часто змінювався склад, але незмінною залишилась душа. Фолькроковий витвір музичного мистецтва, у який вкладено багато праці, волі та віри.

Якщо ти небайдужий до української музики, до автентичних музичних інструментів, якщо любиш глибокі тексти і просто трохи хорошого слему – тобі варто бути у пабі Хrystofor 3-го листопада! Саме там гурт презентує дещо свіженьке – пісні, які мають увійти до нового альбому, ну і потішить шанувальників піснями, які вже давно стали візитівками Тінь Сонця.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/364057487851414