У Києві покажуть виставку, присвячену важкій музиці

Посольство Норвегії в Києві та галерея Triptych: Global Arts Workshop запрошують на презентацію виставки «IDOLS: The Art of Heavy Metal», на якій вперше в Україні буде представлено фотографії всесвітньо відомої музичної фотохудожниці Естер Сеґарри поряд з мистецтвом провідних сучасних українських художників Микити Цоя (живопис) та Ігоря Гречаника (скульптура).

Презентація виставки відбудеться у вівторок 30 жовтня о 19:00, а працювати «IDOLS: The Art of Heavy Metal» буде до 14 листопада щодня з 11:00 до 19:00. Вхід на виставку вільний.

«Внесок Норвегії в світове мистецтво завжди відрізнявся певною похмурістю і драматичністю, нерозривним зв’язком з норвезькою міфологією, народними традиціями і красою скандинавського пейзажу з його фіордами, лісами, небом, освітленим північним сяйвом і білою ніччю, – йдеться у прес-релізі експозиції. – Серед найвідоміших представників Норвегії в літературі – Генрік Ібсен і Кнут Гамсун, у живописі – Едвард Мунк і Теодор Кіттельсен, у музиці – Едвард Гріг і норвезький блек-метал. Цей рух змінив історію важкої музики у світі, здійснивши ідеологічну, музичну і візуальну революцію. У ньому глибоко вкорінений нордичний культурний код, відчувається дух попередників, і кожна композиція пронизана холодом півночі. В експозиції «IDOLS» представлені знакові норвезькі музиканти, такі як Mayhem, Burzum, Darkthrone, Abbath і Gaahl, які складають найбільшу національну групу серед культових виконавців екстремального металу».

«IDOLS: The Art of Heavy Metal» представляє провідних метал-музикантів, знятих на плівку Естер Сеґаррою протягом останніх 15 років. Картини Микити Цоя досліджують сенсорний досвід шанувальників хеві-метала, «хедбенгерів» (headbangers). Скульптури Ігоря Гречаника розкривають міфологічні та окультні теми, якими надихаються виконавці та фани важкої музики.

Місце: Triptych: Global Arts Workshop (Галерея «Триптих») Андріївський узвіз, 34, Київ
Офіційний сайт: https://www.t-gaw.com/idols-ua