У Києві вперше відбудеться фестиваль Bandura Music Days

25-27 жовтня у Києві вперше відбудеться фестиваль Bandura Music Days. На гостей чекають музичні експерименти з народними інструментами, інтерактивна експозиція рідкісних бандур і знайомство з електробандурою. Організатори пропонують охочим виготовити власноруч справжню бандуру та взяти участь в обранні народного інструменту України на унікальній виборчій дільниці.

«Фестиваль розпочнеться 25 жовтня в Останній Барикаді з авторської музики сучасних композиторів-бандуристів. Наступного дня у просторі Creative Women Space відбудеться відкрита дискусія “Модерна бандура: шляхи розвитку та створення бренду”, а також багато лекцій та воркшопів для музикантів. Третій день – це інтерактивна виставка та потужне звукове, графічне й світлове шоу в Українському домі», – розповідає співорганізаторка фестивалю Оксана Боровець.

«Сьогодні чимало українців стереотипно уявляють бандуру. Ми хочемо показати, наскільки актуальним, модерним і універсальним є цей інструмент. Вперше представимо співпрацю наших кобзарів з електронними музикантами. Загалом бандура звучатиме у найрізноманітніших жанрах та стилях», – зазначає співорганізатор та учасник фестивалю Ярослав Джусь.

У концертній програмі візьмуть участь фіналісти телевізійних талант-шоу Марина Круть (Х-Фактор), гурт Шпилясті кобзарі (Україна має талант), а також джазовий бандурист Георгій Матвіїв, народний артист України Роман Гриньків, бандурист-винахідник Іван Ткаленко, гурти Тінь Сонця, KoloYolo, Troye Zillia, B&B Project та інші сучасні бандуристи.

Організатори фестивалю – проект Bandura Style та ГО “Ідеї змін” за підтримки Українського культурного фонду.

Вхід на фестиваль – безкоштовний.

Деталі про Bandura Music Days: https://goo.gl/UcwYwJ