У Моринцях відбудеться Ше.Fest-2021

Фестиваль Тараса Шевченка Ше.Fest-2021 традиційно пройде в Моринцях вже цими вихідними. На музичних локаціях фесту цього року зіграють Go-A, Тінь Сонця, Шпилясті кобзарі та ще з десяток виконавців.

Після серії подій “Ше.Fest мандрує країною”, основний фестиваль Ше.Fest-2021 відбудеться 21-22 серпня у селі Моринці (Черкаська область, Звенигородський район).

«Ми запалимо романтичні зірки над кобзаревою землею, адже цього року тема фестивалю – кохання, – діляться організатори. – Гаслом стануть слова з вірша Тараса Шевченка: “Кохайтеся, чорнобриві!”»

На Головній музичній сцені виступатимуть гурти  Go-A, Зграя, Нумер 482, Ot Vinta, Banderas Blues Band, Kalush, Один в Каное та Тінь Сонця.

Цьогоріч окрім стандартної музичної фестивальної сцени організатори анонсують й ніч акустичної музики, яка відбуватиметься в суботу до третьої години ночі.

На Просвітницькій галявині відбудуться гутірки, поетичні та музичні виступи українських науковців, письменників, громадських діячів та виконавців. Серед виступаючих заявлені Брати Капранови, Василь Шкляр, Мирон Гордійчук, Лариса Ніцой, Ярослав Ференчак, Дмитро Лінартович, Сашко Лірник. Дводенну програму локації завершать Шпилясті кобзарі.

Традиційно буде проведений поетичний Ше.Батл з визначенням найкращого Ше.Поета фестивалю.

На фестивалі діятимуть дитяча галявина, ярмарок майстрів, фудкорт та наметове містечко, пройдуть виставка картин, майстер-класи з художнього мистецтва, імпровізації та handmade, також будуть організовані командні змагання Ше.Games.

На Ше.Fest-2021 можна буде побачити прем’єру вистави “Шевченко. Остання любов” драматургині та режисерки Ольги Анненко. Окрім того, для всіх охочих будуть проводитись екскурсії Тарасовими місцями.

На фестивальній території діятимуть чотири нові локації – фольк-сцена, прес-центр, територія майстер-класів та Грін-рум.

Вхід на всі події безкоштовний, також фестиваль є безалкогольним.

«Головна мета фестивалю – об’єднання українців навколо ідеї пробудження гордості за свою націю, за мистецькі постаті нашої країни, – розповідають організатори. – Ніщо не сприяє розвиткові національної свідомості більше, ніж любов до своєї історії та мистецтва, обізнаність щодо найважливіших віх становлення української держави та культури. Ми докладаємо зусиль для того, щоб українці пишалися вишиванкою, діти цитували Шевченка, а найпотужніші музичні виконавці створювали пісні на слова українських класиків».

Зустріч фестивалю на Facebook: https://www.facebook.com/events/517616298951766

Титульне фото: ЖеЖе


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!