У традиціях звучання 90-х: дебютний альбом Atra Mors Kvlt

Заснований у 2014 гітаристом Ercld (Mørkt Tre, Paganland, Nonsun) та барабанщиком Lycane (Paganland, Zgard, ex-Colotyphus), гурт Atra Mors Kvlt представив дебютний альбом ‘The Lance Of Adversity And Death’ на лейблі Darker Than Black Records.

«Ідея була проста – зробити безкомпромісний сирий black metal зі звучанням 90-х і деяким впливом old school black metal і crust punk. Ми обидва є фанатами старої школи темного жанру. Запис повноформатного альбому почався майже одразу, ідей для треків вистачало. Але в силу життєвих труднощів та інших факторів процес запису, зведення й видання затягнувся на довгих 6 років», – розповідають музиканти.

У 2016 році на сторінці Bandcamp вийшло перше демо на 2 треки. За весь час існування гурт встиг дати декілька живих виступів за участю Jotunhammer (Mørkt Tre, ex-Kroda, ex-1914), Monolith (Colotyphus) та Lucio Voms, останній з яких і дотепер є в складі команди як бас-гітарист.

16 вересня 2021 року повноформатний альбом ‘The Lance Of Adversity And Death’, записаний силами трьох музикантів (Ercld, Lycane та Lucio Voms), побачив світ на німецькому лейблі Darker Than Black Records.

Гурт каже, що альбом є напівконцептуальним, а лірика стосується смерті, чуми, пандемій та інших нещасть, котрі випадали на долю людини. Оформленням ‘The Lance Of Adversity And Death’ займалась художниця Victoria Radu (Paganland).


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!