Українські metal-релізи листопада

Українські metal-релізи листопада

Daily Metal розкаже, які українські важкі альбоми, EP, кліпи та сингли побачили світ в останній місяць осені 2017.

DETACH – Lock And Loud (video)

2-го листопада наймасовіший важкий гурт України представив кліп “Lock And Loud” з екстремальними видами спорту, розмальованими обличчями  та цитуванням Оскара Уайльда – в цілому вийшло досить-таки «непопсово». Сингл “Lock And Loud” був представлений тижнем раніше; таку ж назву отримав і всеукраїнський тур DETACH, який команда завершує вже цими вихідними.

Чумацький Шлях – Хап (video)

Хмельничани Чумацький Шлях на початку листопада випустили кліп “Хап”. Сам гурт називає найголовнішою метою створення відео передачу емоцій, «які мають доповнити зміст самої пісні за допомогою візуального сприйняття». Як результат кліп “Хап” став атмосферною відеороботою, що не тільки доповнює, а й створює зовсім інше, «темне» бачення пісні.

DASH – 7Я (video)

Зібрати для зйомки у кліпі друзів та шанувальників – ідея хоч далеко не нова, але зазвичай здатна забезпечити душевний результат. Так і київський rapcore гурт DASH зібрав для відео “7Я” цілу фан-зону на території КПІ-шного арт-простору “Колізей”. Кліп був представлений під час міні-туру, в якому DASH перебували спільно з рівненськими альтернативщиками FarInHate в кінці жовтня-на початку листопада. А почути “7Я” вживу в українській столиці можна буде вже 22-го грудня на новорічній вечірці Daily Metal.

Sleep In Heads – Deceiver (single)

Новоутворений київський female-fronted проект Sleep In Heads 8-го листопада представив другий трек “Deceiver”. Цей мелодійно-повітряний prog metal гурт обіцяє найближчим часом анонсувати також і концертну презентацію творчості.

Sound Riddle – Inner Light (single)

Восьмихвилинний опус від ще одних київських прог-металістів – Sound Riddle, що побачив світ опівночі 16-го листопада. Наразі гурт працює над зведенням повноформатного альбому, що також отримає назву ‘Inner Light.

Aghiazma – The City In The Sea (single)

Aghiazma наразі переживає не найпростіший період у творчій діяльності, про що нещодавно Ігор Черепанов розказав нам у інтерв’ю. І поки музиканти розбираються зі всіма внутрішніми інтригами та зовнішніми плітками, гурт представив трек “The City In The Sea” на слова Едгара Алана По.

Pomsta – Wild Lands (LP)

Столичний groove metal колектив Pomsta в середині листопада розродився цілим студійним альбомом, що став другою повноформатною роботою в історії гурту. 11 пісень груву та чистої суворості вийшли на лейблі Nocturnus Records.

Karna – Гуцул-метал (LP)

Гурт, що зняв найбільш обговорюваний кліп літа 2017, 17-го листопада представив повноцінний альбом ‘Гуцул-метал’ – роботу з неповторною атмосферою та аутентичністю. В найближчих планах Karna – представити LP на великих сольних концертах у Львові (8.12, !FESTrepublic) та Києві (13.12, Sentrum).

Полинове Поле – On The Edge Of The Abyss (EP)

Львівський melodic doom/death колектив Полинове Поле радує прихильників одразу двома новинами – відновленням творчої діяльності після п’ятирічної паузи та свіжим EP On The Edge Of Abyss’, що побачив світ 23-го листопада. А концертне повернення гурту відбудеться вже сьогодні на третьому West Ukrainian Division.

Velikhan – Oh Lord! (EP)

Проект Velikhan прикув до себе увагу одразу після появи на світ. За два тижні офіційного існування цей гурт під керівництвом Knob-а та Шерхана встиг випустити EP, відіграти на Hyperion Kiev Festival та бути номінованим на премію The Best Ukrainian Metal Act. «Oh Lord!» – це все, що можна сказати про такий стрімкий старт.

MegamasS – На грани пустоты (single)

Не зважаючи на запуск «Велетня», продовжує діяльність і MegamasS, який 27-го листопада випустив сингл “На грани пустоты” в нестандартному для себе стилі. Сам Шерхан називає трек своєрідним «камбеком» в минуле і в «синдром досягнутих цілей», оскільки створення пісні відбувалося ще рік тому – в той період часу, коли «створювалося враження, що цілі, з якими збирався MegamasS – виконані».

Way Station – Clouds Dropped Down (art-video)

Київська post-metal/instrumental команда Way Station, яка відома столичній публіці по концертам із Maybeshewill, This Will Destroy You і Lymbyc Systym, в останній день осені вирішила відкрити нову сторінку творчої діяльності та презентувала сингл “Clouds Dropped Down” із гіпнотичним арт-відео. В майбутніх планах гурту – повноформатний альбом на початку 2018 та його концертна презентація.

Bojevilla – Реальність (video)

Ще одні номінанти на премію The Best Ukrainian Metal Act та одна з найбільш «пробивних» нових команд на українській тяжсцені Bojevilla представили дебютний кліп («офіційний виднограй») “Реальність” на композицію з першого альбому ‘Блуд’. Режисером відео став Тементій Пронов, а за звук відповідала студія Revet Sound.

Septa – Redrum (video)

Релізи від Septa 30-го листопада – вже хороша щорічна традиція. Не підвів Тимчик і у 2017, представивши як завжди трохи мозковибуховий кліп на новий сингл “Redrum”.

Бонус від розділу Daily Music.

2 НЕ-метал альбома листопада 2017, які варто послухати: