Uriah Heep відсвяткують 50-річчя концертом у Києві

50 років для звичайної людини – часто не більше, ніж цифра. Але якщо твоїй справі, якою ти живеш і дихаєш кожен день, виповнюється півстоліття, то це точно серйозно та назавжди.

Саме так думають учасники культового британського рок-гурту Uriah Heep, який в цьому році святкує 50-річний ювілей. В наступному році вони розділять це свято музики зі своїми фанатами у масштабному світовому турне.

Столиця України не залишиться поза цією подією. Тим паче, що Uriah Heep люблять нашу країну і виступали тут вже не раз. Наступний концерт легендарних британців в українській столиці відбудеться 7-го лютого у Жовтневому палаці.

Uriah Heep пощастило утворитися в 1969 році. Саме тоді зародився хард-рок, який породив купу знакових команд, на кшталт Led Zeppelin, Deep Purple, Black Sabbath і, звичайно, Uriah Heep.

Більшість хард-рокових гуртів припиняли існування через кілька років, але тільки не Uriah Heep. З кожним роком вони лише підтверджували статус зірок рок-н-ролу та об’єднували людей навколо себе. Спочатку в маленьких клубах, а потім – на стадіонах.

За ці 50 років Uriah Heep зробили багато чого. Випустили 25 студійних альбомів, які розійшлися тиражем в 45 мільйонів копій. Відіграли більше чотирьох тисяч концертів в 60 країнах. Але найголовніше – завоювали любов сотень тисяч фанатів по всьому світу.

«Я не впевнений, чи вистачить у світі алкоголю, щоб відсвяткувати цей ювілей! Але так, ми готуємося відзначити 50 років декількома способами. У нас вже підготовлена купа ідей, але ми про них вам, звичайно ж, не розповімо», – каже Мік Бокс, один із засновників гурту.

Все одно, що актуально в музичному світі зараз – хіп-хоп, АСМР-поп або що-небудь ще – пісні Uriah Heep залишаються чимось вічним. “Gypsy”, “Lady In Black”, “Easy Livin'”, “Stealin'” і безліч інших не менш чудових хітів написала ця британська п’ятірка. І найулюбленіші – як у гурту, так і у слухачів – прозвучать у цей вечір.

Вокаліст Берні Шоу підтверджує це: «Ми не можемо дочекатися наступного року, щоб відірватися з найбільш відданими фанатами. Не можу сказати, що буде конкретно, але скажу одне – буде багато веселощів і любові. Небагато гуртів доживають до 50 років існування, тому ми дамо все найкраще – і наші хіти, і абсолютно новий матеріал».

Квитки: https://concert.ua/uk/event/uriah-heep