В Києві відкрилася нова локація з можливістю проведення онлайн-концертів

У Києві запрацювала Rock It Station, яку засновники називають не просто студією, а «арт-простором, створеним музикантами, менеджерами, фахівцями у сфері звуку, відео та фото».

Окрім всього іншого, Rock It Station стане простором для проведення онлайн-концертів, зокрема для українських «важких» гуртів. Перший такий стрім відбудеться 22-го травня.

«Rock It Station пропонує широкі можливості для музикантів, композиторів та відеоблогерів. Це – стріми, робота з відеоблогами, організація та проведення онлайн-подій, виробництво відеокліпів, демо-відео, режисура, розробка сценаріїв, монтаж, звукозапис, набір музичного матеріалу, запис демо, репетиції, можливість роботи великих колективів до 10 учасників, сольні репетиції, робота з плейбеками, проведення навчань та семінарів, організація та проведення концертів та масових заходів, музичний менеджмент», – коментують засновники проекту.

Також Rock It Station запускає серію онлайн-концертів. Першим гуртом, який 22-го травня зіграє на онлайн-платформі проекту, стане молодий київський alternative metal колектив Alt.End. Стрім пройде на YouTube-каналі Rock It Station. Музиканти обіцяють представити програму із майбутнього альбому, а також поспілкуватися із глядачами у онлайн-режимі.

Також 5-го червня пройде онлайн-виступ гурту Season Of Melancholy«Кожен виступ цього гурту – це, перш за все, відчуття, замішані на мелодійній та водночас потужній музиці. Це те, що певною мірою переживає кожна людина під час емоційного загострення. Тому кожен слухач знаходить у їх творчості щось дуже особисте та близьке до серця», – комнтують організатори.

Rock It Station на Facebook: https://www.facebook.com/Rock-It-Station-112060660507039
Зустріч онлайн-концерту Alt.End на Facebook: https://www.facebook.com/events/241047683887735

Зустріч онлайн-концерту Season Of Melancholy на Facebook: https://www.facebook.com/events/278523843287171