Vader, Hate і Thy Disease зіграють у Києві

Три легенди польської важкої сцени зіграють 13-го вересня у київському Bingo в рамках туру Vader “The Ultimate Incantation 25 Years of Chaos”.

Vader – гурт з майже 40-річною історією, саме їм’я якого є синонімом важкої музики в Польщі. Гурт, який стояв біля витоків екстремального металу і суттєво вплинув на виникнення death metal.

У вересні для Києва Vader презентують абсолютно ексклюзивну програму, приурочену 25-річчю культового альбому ‘The Ultimate Incantation’.

Hate – це унікальний мікс екстремального і нечестивого металу, який міг з’явитися тільки в Польщі. Гурт, який по праву посідає одну із провідних позицій в рейтингу світового black/death metal. Видавши в 2017 новий альбом ‘Tremendum’, вони
тільки підтвердили свій статус.

Якщо ви думаєте, що польска важка сцена – це тільки black і death metal, ви суттєво помиляєтесь, і Thy Disease переконає вас в цьому. Вони занурять вас в атмосферу сучасного сурового сьогодення і розкажуть про похмурі сценарії технократичного апокаліпсису. Thy Disease – гурт, який зробив собі неабияке ім’я в Європі, граючи надважкий industrial groove metal!

Деталі концерту: https://www.facebook.com/events/183589592452220
Квитки: https://kiev.karabas.com/vader-hate-and-thy-desease