Вечорниці в стилі рок разом з гуртом Веремій

Веремій

13-го грудня в столичному Docker’і гучно та яскраво відгуляли Андріївські вечорниці під запальну музику від гурту Веремій та неповторні казки Сашка Лірника. Відбувалося дійство під пильним керівництвом М’яча Дредбола, котрий відкрив музичний сет спільно з гуртом.

Виступ гурту складався з двох частин, поміж якими присутні мали змогу взяти участь у конкурсах та отримати приємні подарунки від музикантів. Так, за перемогу у змаганні на швидкісне поїдання вареників без допомоги рук було розіграно футболку, диск та плакат з автографами. Переможці лишилися задоволені, ситі і заряджені енергетикою на шалені танці під другу частину музичного сету.

Як завжди стильні та вишукані рокери задали жару своїми найкращими композиціями. І як завжди всі пісні співалися в унісон, бо присутні добре знали тексти. Справжнім подарунком для прихильників було виконання “Діви Озера” – пісні, що полонила серця багатьох, проте довгий час не виконувалась гуртом під час виступів, а також нової композиції “В серце”, котра лише набирає популярності, проте робить це з неабиякою швидкістю. Завдяки особливій енергетиці, українськомовним текстам, глибокому смисловому наповненню пісень відчувалася справжня атмосфера свята. Відчувалося, що це дійсно наше, автентичне, неповторне, традиційне дійство, яке єднає минуле та теперішнє, даючи віру у світле майбутнє, надихаючи на боротьбу за краще для себе, для свого народу, для своєї країни.

Варто зазначити те, що ось такий сучасний варіант святкування вечорниць виявився анітрохи не гіршим від традиційного. Рок – це музика, яка від самого свого зародження і розподілення на безліч напрямків єднала і єднає неймовірну кількість людей абсолютно різних за характерами, статусом та інтересами, проте здатних знайти себе і відкритися лише у цій атмосфері. Рок – це свобода поглядів, думок, дій. А свобода – це найцінніше, що може бути у житті. Відчути себе вільним – саме це мав можливість кожен, хто прийшов цього вечора на святкування вечорниць.

За неповторні відчуття піднесеності, окриленості, щастя висловлюємо щиру подяку гурту Веремій та всім, хто став частиною цього свята. Разом ми створили казку у реальності, посеред сірих буднів і запалили в серцях вогонь, який не згасне попри будь-які випробування. Чекатимемо на нові зустрічі, заряджаючись енергетикою вашої творчості, мотивуючи себе та оточуючих на важливі звершення на життєвому шляху!

Фото: Лора Молодець