Velikhan і Тимчик представили “Yassa!”

Velikhan Тимчик Yassa

Не пройшло і місяця з моменту, як супергурт учасників ТОЛ, MegamasS та Psionic Arc презентував публіці свій дебютний ЕР ‘Oh Lord!’ і взагалі заявив про своє існування широкому загалу, як музиканти вже виклали в мережу новий сингл “Yassa!”.

Про свою нову роботу Velikhan розказують так: «Це ще більше напору і качу, смерч зі східних мотивів і брейкдаунів». Запрошеним вокалістом в цій пісні став Євген Тимчик (Septa, The Nietzsche) – людина, яка стояла біля витоків Velikhan, перший вокаліст групи і автор тексту.

«Комбінація вокалів Жені та Микити чудово підкреслює динаміку треку, – коментують самі музиканти. – На наш погляд “Yassa!” сильно відрізняється по драматургії від ‘Oh Lord!’, тому і було прийнято рішення випустити його окремим синглом, а не включати до попереднього ЕР».

Наразі гурт працює над новим матеріалом і кліпами на треки з уже представленого EP ‘Oh Lord!’. Також Velikhan стануть одними з номінантів на премію The Best Ukrainian Metal Act, яка пройде вже цієї суботи в клубі Bingo.

До речі, вчора Daily Metal представив тест, який розкаже, хто ти з учасників The BUMA 2017.