Velikhan випустили дебютний кліп “Hero”

Гурт, що складається з легендарних музикантів важкої сцени, з’явився в українській музичній індустрії цієї зими. З тих пір Velikhan вже випустили ЕР ‘Oh, Lord’ и сингл “Yassa”, виступили на декількох великих українських фестивалях, а пару днів тому презентували відеокліп на нову пісню “Hero”.

Режисером кліпу став загадковий персонаж, який переховується за псевдонімом Шах Таліфта. “Hero” став першою роботою кліпмейкера, але відомо, що до цього хлопець кілька років працював в одній з найпопулярніших київських студій пост-продакшну. За своїм віжуалом кліп тягне на повноцінний голлівудський бойовик, хоча знімали його в декількох локаціях недалеко від Києва.

Робота над відео “Hero” тривала три дні, в першу чергу через складний грим, на створення якого йшла велика частина часу.

«В останній раз переїзд між локаціями здійснювався прямо в нашому гримі, – згадують музиканти. – Ми застрягли в пробці посеред міста, і всі люди з навколишніх автомобілів з подивом розглядали повний мікроавтобус зомбі».

Текст пісні “Hero” за словами самих музикантів – це спіч про боротьбу з важкими наркотиками.

«Ми дали режисерові повну свободу дій, не ставили йому ніяких конкретних завдань і ні слова не говорили про те, що ж ми вкладаємо в зміст треку,– коментує гурт. – А в результаті його бачення не тільки збіглося з нашим, а й додало пісні метафоричності, розширило її філософський сенс. Тепер кожен може побачити все масштабніше і глибше».

У ролі зомбі в кліпі помічені: Женя Астаф’єв, барабанщик гурту Detach; Роман Бондар, гітарист Psionic Arc; Іван Сердюк, гітарист Cthulhu Rise; Денис Дорофєєв, ведучий Radio Submarina; Богдан Король, бас-гітарист Try Lying Awake; Максим Лебідь, гітарист гурту The Nietzsche; Саша Ульянкін, барабанщик гурту Fazzer і просто близькі друзі гурту Velikhan.

Velikhan – гурт, який зібрав в собі відомих музикантів української альтернативної сцени. Гітарист Олексій Шерхан Сидоренко – ідеолог і засновник гурту MegamasS. Бас-гітарист – Сергій KNOB Любинський, засновник легендарних ТОЛ і київської студії Revet Sound. Барабанщик – Андрій Литвиненко з Psionic Arc. Вокаліст – Микита Обушенко з “Голосу країни”, який свого часу добряче вразив суддів і глядачів телевізійного шоу екстремальним вокалом.

Фото надані прес-службою гурту