Vovk випустили дебютний альбом ‘Lair’

Дебютний альбом київської команди поєднує різні музичні жанри та стилістично переплітає швидкий stoner rock з ламаними ритмами math rock, заглиблюючи також слухача в post-hardcore та progressive rock.

А ще у записі альбому взяли участь Ігор Сидоренко із Stoned Jesus, Катя Гапочка та Ігор Черепанов.

«Пісні народжені у вовківні нашої свідомості і зіграні в темних приміщеннях київських печер. Наша музика – це наше лігво», – пояснюють назву альбому учасники гурту.

Кожна пісня відображає життя ліричного героя, який знаходиться у постійних пошуках себе і свого місця у світі, протиставляючи свою особистість суспільству та чужим думкам.

Ілюстрації до альбому зробила художниця-абстракціоністка Рене Берген. «Таким візуальним оформленням ми хочемо передати всю емоційність та непередбачуваність кожної композиції. Поєднання різного і несхожого – це те, на чому засновується наша музика», – говорять музиканти.

Запис та зведення проходили під керівництвом Вадима Лазарєва на студії Lipky Zvukozapys. Мастеринг виконав Джон Девіс, відомий своєю співпрацею з Led Zeppelin, Foals, Florence and The Machine та іншими.

Vovk – гурт з Києва, що поєднує у своїй творчості низку різноманітних стилів, міксуючи post-hardcore, stoner та progressive rock. Наразі колектив готується до туру по Україні, що розпочнеться концертною презентацією альбому 26 травня у київському клубі Otel’.

Фото гурту: Аліна Плеська