Вийшов дебютний альбом Flame & Fireflies

Новий київський проєкт Flame & Fireflies, створений засновником гурту Aurum de Luna Кирилом Бобошком, наприкінці 2020 випустив дебютний альбом A Story to Tell’, що складається з 17 треків та поєднує у собі такі стилі як progressive rock, modern metal та classical crossover.

«’A Story to Tell’ – це концептуальний альбом. Це цілісна історія, з єдиним сюжетом і персонажем, обрати якого має сам слухач. Сценарій був написаний таким чином, щоб подавати історію певними кадрами, емоційними станами й думками головного героя, що переживає та аналізує наслідки певних подій. Це було зроблено для того, щоб досвід прослуховування у кожного слухача був унікальним», – розповідає Кирило Бобошко.

Музикант додає, що почав працювати над ‘A Story to Tell’ одразу після виходу EP ‘Alive’ гурту Aurum de Luna, намагаючись застосувати увесь досвід та знання, отримані під час роботи над цим першим для нього проєктом:

«Мені хотілося зробити щось масштабне, максимально цілісне і одночасно пластичне. Твір, який захочеться слухати знову й знову і щоразу знаходити для себе дещо нове. Тож не дивно, що робота затягнулася на три довгі роки».

У створенні дебютного альбому Flame & Fireflies взяли участь 8 музикантів: Кирило Бобошко (бас, музика і тексти, аранжування), Світлана Клінкова (скрипка, аранжування, створення обкладинки), Сергій Сершень (гітари, фортепіано, аранжування, накопичення, зведення, мастеринг, створення відео на композицію “Random Victim”), Макс Розкрут (вокал), Дмитро Кім (барабани), Катерина Пирогова (флейта), Назар Вачевський (саксофон) та Кента Ігараші (саксофон).

Разом із релізом альбому гурт представив відео на композицію “Random Victim”.