Вийшов дебютний альбом Motanka

Гурт Motanka випустив дебютний однойменний лонгплей на лейблі Napalm Records.

Motanka презентували довгоочікуваний перший альбом, який музиканти готували багато років – деякі рифи, фрагменти композицій були придумані задовго до створення самого проекту MOTANKA. Реліз відбувся на відомому австрійському метал-лейблі Napalm Records. Альбом містить в собі 14 треків, більшість з яких – україномовні.

Головна ідея альбому – єдність людини з природою. «В піснях можна відчути енергію сонця, води, повітря. Відчути єдність і досконалість природи. Силу Карпат. Невід’ємну силу та любов до своєї землі тих людей, які віддали нам всю цю красу в спадок», – коментує басист гурту Сергій Ходорчук (Hodik).

Запис альбому ‘Motanka’ відбувався в Берлінській студії звукозапису Blackstone Studios на плівку. Як зазначають самі музиканти, для них це було важливо, адже плівка найкраще зберігає емоційність та «справжність» музики. Кожна пісня записувалась вживу максимум тричі, після чого обирався найкращий «дубль» для подальшого зведення та мастерингу. А деякі пісні були записані навіть з першого дублю. Для запису додатково використовувались різноманітні українські інструменти (цимбали, окарини) та горловий спів.

«Наш альбом – наше дитя! Думаю, найкраще з того, що я писав за життя, і найсильніше, що ми писали у колективі, є у цьому альбомі. А ця музика народилась від усвідомлення коренів, звичаїв, традицій. Це потужні емоції та свіжий подих нашої рідної землі», – каже фронтмен Віктор Верба.

Обкладинку альбому створив відомий американський дизайнер Josh Graham (Suspended in Light) який працював з Chris Cornell, 2Pac, Madonna, Drake.

Реліз альбому ‘Motanka’ відбувся одночасно в 40 країнах світу, серед яких США, Канада, Німеччина, Австрія та Японія. Дистриб’юторами Napalm Records в цих країнах є найбільші світові лейбли – Universal Music Group, Warner Music, Sony Music, Mystic Music

Гурт Motanka відомий своєю участю у W:O:A Metal Battle 2018 в рамках найбільшого метал-фестивалю світу Wacken Open Air. Також Motanka стали третім українським гуртом, який підписав контракт з лейблом Napalm Records.