Wasted Heroes зняли кліп на основі австралійського прислів’я

Харківська melodic hardcore команда Wasted Heroes представила кліп на трек “We Are All Just Passing Through”, за основу якого було взяте одне з прислів’їв австралійських аборигенів.

«Основна ідея полягає в тому, що проживаючи своє життя, ми не просто проходимо повз, а, так чи інакше, залишаємо свій слід, – коментує реліз лідер гурту Ігор Круглик. – Ви можете сказати, що це ще одна пісня про життя, але ми вклали в неї щось більше. Всі ми проходимо наш шлях – від перших кроків до усвідомлених вчинків, і як би ми не старалися, нам не уникнути чорних і білих смуг, часів повного відчаю і левітуючого натхнення».

Wasted Heroes вірять: в якому б стані не перебувала людина, вона повинна пам’ятати, що вона не сама, і завжди є люди, які підтримують її і готові простягнути руку допомоги, навіть якщо часом здається, що це не так. Моменти любові і ненависті, молодості і старості, відчаю і натхнення – це і є життя, яке варто пройти і ні про що не шкодувати.

Над створення кліпу працювали CFilms Production. Для продакшну це вже на перший досвід співпраці з гуртом – кілька місяців тому спільними зусиллями був випущений кліп Wasted Heroes “Stay On Your Line” про рух вперед і високу стійкість до ударів долі.

Ми всі лише перехожі цього часу.

Ми тут, щоб вчитися, рости, любити

… а потім ми повертаємося додому