Way Station випустили “Voyager 2”

Новий сингл київського post-rock тріо Way Station, створений в умовах самоізоляції, побачив світ 5-го травня.

«Voyager – це втілення вічного руху. Йдеться про рух, який може бути фізичним, духовним, мистецьким чи філософським, і він являє собою існування матерії та всіх речей у Всесвіті.

З одного боку, ми рухаємось вперед, з іншого – ми віддаляємось від когось: один від одного, від наших близьких, від батьків, від звичних місць, міст, країн.

Щодня Voyager долає тисячі миль від нашої планети, рухаючись у напрямку до невідомого.

Шлях людини завжди супроводжується зростанням, зрілістю, старінням, і врешті-решт ми всі підемо так само, як планета Земля і Місяць колись назавжди зникнуть. Єдине, що може стримати нас – це пам’ять інших: доки нас пам’ятають, ми все ще живі.

Voyager переносить нашу історію, доставляючи звуки людства, наші досягнення, наші перемоги та нашу музику в тишу космосу.

Він буде постійно віддалятися від нас, продовжуючи передавати нашу історію все далі і далі, навіть коли нас більше не існуватиме».

Таку історію розповідає гурт у своєму пості на Facebook. А «наживо» композиція “Voyager 2” була представлена на наступний день, 6-го квітня, в рамках онлайн-концерту Way Station на платформі Ukrainian Main Stream.