White Ward та Sectorial зіграють спільний концерт у Києві

Після карантинної паузи deviant black metal гурт White Ward та blackened death metal команда Sectorial зіграють концерт у Volume Club 15-го травня.

Музика одеського гурту White Ward – це суміш сучасного black metal, noir та dark jazz, що присвячена темам міської самотності та заглибленню у людську психіку. Творчість команди відзначається незвичним звучанням, а альбоми ‘Futility Report’ та ‘Love Exchange Failure’ стали помітними релізами української сцени у 2017 та 2019 роках. Зараз гурт готує до виходу новий EP ‘Debemur Morti’, який побачить світ 25-го червня та стане 200-м релізом лейблу Debemur Morti Productions.

Sectorial – це blackened death metal, що, за словами організаторів події, найкраще розкривається та сприймається у концертному виконанні. Гурт повертається на сцену, аби поділитися своїм баченням відносин і конфліктів між Природою, Людиною та її Всесвітом і нагадати, зокрема, про два свої останні атмосферні релізи – ‘We Are the Titan’s Rising Ashes’ та ‘VYR’ 2015-го та 2018-го відповідно.

Концерт 15-го травня розпочнеться о 18:30. Квитки на вході до Volume Club коштуватимуть 300 грн.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/745833796099366


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!