Нескінченна подорож: дебютний альбом Withered Land

Заснований у 2020 музиканткою та художницею Ольгою Канн білоруський epic/atmospheric black metal проєкт Withered Land представив дебютний повноформатний альбом ‘The Endless Journey’.

Альбом вийшов 20-го серпня в електронному форматі та 10-го вересня на CD на фінському лейблі Naturmacht Productions.

У записі ‘The Endless Journey’ взяли участь білоруський вокаліст Олександр Рабец (Bleeding Malice) та грецький гітарист/саунд-інженер Filippos Koliopanos (Ocean of Grief, On Thorns I Lay), який також займався зведенням і мастерингом альбому. За всі інші інструменти, а також візуальне оформлення релізу відповідала Ольга Канн.

«’The Endless Journey’ – це epic atmospheric black metal історія з folk/viking елементами в 5 діях. Історія воїна про нещадні битви, його важку боротьбу і тугу за рідними берегами. Це похмура розповідь про езотеричний досвід смерті та повернення з того боку. Історія гіркої поразки та порожнечі всередині, але не позбавлена деякої надії. Разом з героєм ми перенесемося у світи прекрасних гірських хребтів, похмурих берегів і далеких широких полів. Під прикриттям чарівної зоряної ночі, в оточенні привидів і ворогів, що причаїлися у темряві, ми знайдемо путеводну зірку. Самотній мандрівник повертається додому… Але це подорож, яка ніколи не закінчиться», – йдеться на сторінці лейблу.

Реліз доступний на стрімінгових сервісах, фізичну версію альбому можна придбати на сайті лейблу.


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!