Wolfheart випустили сингл за участі українського вокаліста

Петро Соловей, вокаліст київського гурту Wolfanger, долучився до запису синглу відомої фінської melodic death metal команди. “Skull Soldiers”, титульний трек з майбутнього EP Wolfheart, що у березні вийде на Napalm Records, таким чином також отримав кілька рядків українською мовою.

«Я хотів, щоб перший сингл був якомога важчим і нищівним у наших стандартах, щоб він якнайкраще відображав тему. Текст пісні також сильно пов’язаний із самими Skull Soldiers, а Петро з українського гурту Wolfanger забезпечив чудовий гостьовий вокал його рідною мовою, додавши трекові ще одного рівня жорстокості», – коментує фронтмен Wolfheart Tuomas Saukkonen.

Трек розповідає про фінських солдатів Зимової війни, що наносили на свої шоломи зображення черепів. Міні-альбом ‘Skull Soldiers’ від Wolfheart побачить світ 5-го березня на Napalm Records та стане першим EP у історії фінського гурту, який з 2013 року встиг видати 5 повноформатних релізів.

За словами Wolfanger, Tuomas Saukkonen помітив гурт після виходу каверу на композицію Wolfheart “Ashes”, який кияни випустили минулого року, та запропонував записати вокал на новий трек.