Ювілейне перевидання альбому Antimatter – ‘Leaving Eden’

На честь десятиріччя альбому ‘Leaving Eden’ Mick Moss вирішив перевипустити альбом, тим не менш, відмовившись від ремастерингу: музикант задоволений саме оригінальним звучанням.

Основна ідея видання – це коментарі до альбому. Причому це – не монотонний монолог про те, як створювалися пісні, це одна велика істория від Mick Moss: про його життя і творчість в ті роки, про історію створення альбому, про головні ідеї пісень, і навіть про сам процес запису ‘Leaving Eden’. Деякі з коментарів викликають емпатію, а деякі здатні перевернути уявлення слухача про давно знайомі і улюблені пісні. Втім, не зважаючи на прихильність до старого звучання матеріалу, Moss все ж додав до ювілейного релізу два ремікса: “Ghosts” і “The Immaculate Misconception”.

Нагадуємо, що ‘Leaving Eden’ – особливий альбом в дискографії Antimatter. Це перша 100% самостійна робота Mick Moss для проекту, і саме з нього починається «новітня історія» гурту. Ювілейне перевидання буде доступним, скоріш за все, тільки на фізичних носіях – у вигляді діджипаків з двома CD: з оригінальним альбомом на одному і коментарями та реміксами – на другому. Більше того, серія лімітована: на лейблі Prophecy Productions в наявності лише 1000 копій, а авторських номерних альбомів, що підписані Моссом та містять рукописний текст пісні (за вибором), всього 100. Не зважаючи на давно запущений попередній продаж, обидва варіанти релізу поки доступні в магазині Prophecy Productions і на сторінці Antimatter на bigcartel.com відповідно.

http://antimatter.bigcartel.com/product/leaving-eden-10th-anniversary-double-digipack-w-handwritten-lyric-sheet

Матеріал: Daria Barkova