Закохати за кілька акордів: Danny Worsnop вдруге в Києві

Напередодні Дня закоханих до української столиці знову завітав талановитий британський музикант, вокаліст Asking Alexandria, чуттєвий і безпосередній Danny Worsnop. На пару з гітаристом Kasper Viggo Jensen музиканти подарували прихильникам теплий і атмосферний акустичний сет.

Розігрівати шанувальників було довірено черкаському гурту In Signs. Під їхні ліричні балади публіка мала можливість налаштуватись до сприйняття основної частини вечора.

Виконавці досить довго не з’являлися на сцені, тому присутні мали час поспілкуватися, роззнайомитися, пропустити кілька келихів на барі і навіть потиснути руку місцевим музикантам, котрі теж вирішили відвідати концерт.

До речі, по прильоту в Київ Danny поділився у соцмережах своїми відчуттями і сподіваннями:

Особливістю цієї зустрічі можна сміливо назвати простоту. Вона була у всьому: у вбранні, у спілкуванні, у музиці. Найвідвертішими завжди є прості і зрозумілі тексти, прожиті самим виконавцем. Danny чесно і з надривом розповів своїм прихильникам про світлі і темні моменти з власного життя. Кожна нова композиція сприймалася залом активно: оплесками, підбадьорливими вигуками. Дві гітари і мікрофон – достатньо для сповіді, більше нічого не потрібно.

Як і було обіцяно, прозвучали композиції як з сольних альбомів ‘The Long Road Home’ та ‘Shades of Blue ‘, так і з творчого доробку гурту Asking Alexandria.

Цікаво, як сам виконавець описує своє життя у турі, ділячись постами і світлинами з кожного нового міста:

Підтримує і доповнює туровий щоденник і запрошений гітарист: «Kyiv absolutely blew my mind. I am so grateful for whatever it was that happened last night».

Напевно, найкраще атмосферу будь-якого концерту можуть описати відвідувачі, а після виступу емоційних постів у соцмережах було чимало. Всі вони були про щирість, про захоплення, багато хто їхав на концерт з інших міст, зривався з місця в останню хвилину, бо ж квітневий врив з основним складом гурту перенесли аж на осінь. Гортаючи просто безкінечну стрічку за хештегом #dannyworsnop, обрали один  відгук, яким хочеться поділитися і завершити репортаж:

Особливу магію сольного виступу дуже важко описати, її просто треба відчути. І навіть те, що заявлена автограф-сесія відбулася частково (прихильники мали можливість поспілкуватись з Каспером та Меттом (фотограф)), не зіпсувало загального враження про атмосферний вечір.