Залишатися Справжнім: дебютний альбом NOVI

Київський atmospheric rock проект NOVI представив дебютний альбом ‘Залишатися Справжнім’.

Реліз став першою масштабною роботою гурту та своєрідним підсумком початкового етапу творчого становлення колективу.

«Цей твір є етапним не лише з точки зору суто творчості, але й у плані команди, – коментує вокалістка та клавішниця гурту Дар’я Науменко. – Приємно усвідомлювати, що тепер NOVI – це не тільки музиканти, а й чудові представники інших сфер, таких як дизайн, відеомонтаж, звукорежисура, менеджмент та інші. І саме за підтримки такої команди однодумців ми готові і далі творити і ділитися своїми творами з людьми і Всесвітом!»

До альбому увійшло 12 композицій, записаних трьома мовами. Тексти пісень висвітлюють актуальні моменти сьогодення переважно у філософському аспекті, торкаючись як соціальної, так і ліричної тематики. Музика не обмежена одним певним стилем, а містить експериментальні сполучення залежно від художніх потреб кожного твору.

Музиканти гурту діляться своїм поглядом на головну ідею альбому: «У нашому розумінні, “Залишатися справжнім” – це бути собою, завжди, скрізь і за будь-яких обставин. Нашу власну “справжність” остаточно ми розкриємо на концерті-презентації, оскільки лише у живому спілкуванні можливо повною мірою передати все те, чим дуже хочемо поділитись з іншими!»

Замовити диск: novikievua@gmail.com

Онлайн-сервіси:

Itunes – http://hyperurl.co/5rj774
Google Play – http://hyperurl.co/hnjv22
Deezer – http://hyperurl.co/rgw49e
Spotify – http://hyperurl.co/gnvp5i

Посилання на гурт:

http://vk.com/noviband
https://www.facebook.com/novibandua
https://www.youtube.com/c/NoviBand
https://soundcloud.com/novimusic-1