ZaRRaZa і новий кліп “Necroshiva”

“Necroshiva” – кліп на пісню з альбому ‘Necroshiva’, який гурт ZaRRaZa (trash/death/groove metal, Казахстан) випустив 11 травня 2018 року. Альбом отримав позитивні рецензії – Metal Hammer поставив оцінку 8 з 10. Позитивні оцінки також видали портали InvisibleOranges, AngryMetalGuy, NoCleanSinging та інші.

«Знімаючи відео, ми свідомо відійшли від формули “група в кадрі” і “кров, кишки і насильство”. Хотілося створити атмосферу містичного ритуалу – певною мірою безглуздого, як будь-який релігійний ритуал. Власне, про це і пісня», – розповідають про відеороботу учасники ZaRRaZa.

Це вже друге відео з альбому. Перше – “Shadows” – зроблено за класичною формулою метал-кліпів: група в антуражі серед тих же самих коров’ячих черепів лупить по інструментам перед камерою.

Наступний кліп гурт планує зняти на пісню “150 words”, що вже потрапила на збірку журналу Metal Hammer. ZaRRaZa сподіваємться зібрати відеоматеріал під час майбутнього короткого туру з угорцями Ektomorf і власних концертів у жовтні.