Зустріч давніх друзів на Metal Rise Gig Cherkasy

Спільнота металхедів в Черкасах сформувалась достатньо давно. Її важко назвати чисельною, а особливістю є те, що ці люди самі так чи інакше дотичні до світу музики. І якщо в докарантинні часи невелика кількість людей на концертах була проблемою, то зараз це стало не просто плюсом, а необхідною умовою проведення заходу.

Metal Rise Gig став приводом зустрітись з давніми друзями та послухати як давно знані місцеві команди, так і гостей з іншого міста, які останнім часом є ще більшою рідкістю. Thrash, groove, black та alternative – цього вечора кожен зміг знайти гурт на свій смак.

Першою на імпровізовану сцену Soundcheck вийшла черкаська команда Vesta. Чистий жіночий вокал, потужні барабани та гітарні соло налаштували публіку на загальну атмосферу вечора. Драйвовий аlternative metal із повільними куплетами та швидкими приспівами по-справжньому розкачав натовп. Vesta – молодий гурт, але він вже встиг знайти свою аудиторію як у рідному місті, та і за його межами.

На зміну альтернативі прийшов symphonic death/black metal. Коли на сцені з’явився місцевий гурт Deathincarnation, у залі повіяло холодом – і не лише від того, що концерт проходив у підвалі. Учасникам знадобилась лише гітара та синтезатор, щоб показати публіці, що таке похмура музика.

Головним цього вечора став столичний groove/thrash metal гурт Arhat. Їх лірика має вигляд незвичного поєднання актуалізації суспільних проблем та східної міфології. Музика команди – це справжній драйв, якого подекуди не витримувало навіть обладнання. Так, під час виконання першої пісні, зламався кардан на барабанній установці. Проте фанати Arhat заповнили цю технічну паузу безперервним скандуванням назви гурту.

Встояти під пісні Arhat цього вечора не вдалося нікому: їх агресивне звучання, доповнене східними мотивами, спонукало стрибати публіку настільки високо, наскільки лише дозволяла стеля Soundcheck. Фанати довго не хотіли відпускати гурт, навіть після виходу на біс ще довго кричали його назву.

Metal Rise Gig Cherkasy став можливістю для черкащан провести декілька годин в колі друзів-однодумців та важкої музики на будь-який смак.