Dark Tranquillity представлять новий альбом і новий склад в Україні

Не так часто трапляються випадки, коли іменитий гурт переживає кардинальні зміни складу, але при цьому залишається вірним своєму звучанню до останньої ноти. Один із таких винятків – ґетеборзькі піонери melodic death metal Dark Tranquillity, що здобули славу в 90-х і досі тримають високу планку у жанрі важкої музики. Їх нова платівка ‘Moment’ вийшла 20-го листопада 2020, а вже через два тижні гурт завітає до України.

22-го листопада 2021 Dark Tranquillity презентують нову платівку в київському клубі ‘Atlas і наступного дня – у львівському !FESTrepublic.

Гурт Dark Tranquillity утворився в Швеції у 1989 році, і метал-спільнота їх одразу ж прийняла дуже тепло. Переплетіння жорсткого death metal з мелодійними, сюрреалістичними соло, вкрите відчуттям холодної меланхолії – гурту вдалося розпочати новий жанр у важкій музиці того часу. Death metal у руках Dark Tranquillity отримав друге життя: гурту вдалося поєднати грубість і прямолінійність із плавними та містичними гітарними рифами, з’явилися елементи gothic metal. Постійні експерименти зі звучанням, неповторна атмосфера та унікальний колорит зробили Dark Tranquillity класикою жанру.

Хоч на початку року співзасновник гурту Niklas Sundin і заявив про свій вихід з колективу, музиканти все одно продовжили роботу над новим альбом ‘Moment’. Його яскраву та стильну обкладинку створив вокаліст Mikael Stanne, а днями вже вийшов перший сингл “Phantom Days”. До нового складу увійшли давні друзі, турові музиканти гурту Christopher Amott та Johan Reinholdz. Разом із ними гурт вирушить у дорогу наступного року.

Тур-дати:

22.11 – Київ, ‘Atlas | Квитки, Подія у Facebook
23.11 – Львів, !FESTrepublic | Квитки, Подія у Facebook


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!